Транспортные автоматизированные информационные системы
UA / RU

Розробка веб-сайтів

Вниз

Ми розробляємо Інтернет-проекти: від сайтів-візиток і блогів до корпоративних сайтів і інтернет-магазинів. Наші роботи характеризуються унікальним дизайном, широким функціоналом і наявністю інструментів для підтримки та оновлення на основі сучасних технологій.

 Landing page -  ми розробляємо посадочні сторінки враховуючи всі особливості продукту, що просувається або послуги. Розробка посадкової сторінки починається з визначення цільової аудиторії, аналізу конкурентів і створення user story - опис вимог до розроблюваної системі, сформульоване як одне або більше пропозицій на повсякденному або діловою мовою користувача. Це дозволяє добре зрозуміти потенційного відвідувача сторінки і створити сприятливі умови для трансформації його в покупця товару або послуги. Потім опрацьовується логіка поведінки відвідувача і створюється прототип сторінки. Після цього створюється вже дизайн-макет посадкової сторінки і всі необхідні графічні елементи, а копірайтер пише необхідні тексти. Після узгодження дизайн-макету із замовником проводиться верстка і програмування. Фіналом є розміщення сторінки, підключення до системи аналітики і, при необхідності, розробка рекламної компанії для неї в Google AdWords.

 Сайт-візитка  - зазвичай складається з декількох сторінок і має унікальний, але простий і функціональний дизайн; ідеально підходить для компаній, які хочуть розмістити інформацію про себе і свої послуги в Інтернеті. Основні розділи сайту: «Про компанії», «Продукція або послуги», «Прайс-листи», «Контактна інформація». Сайти подібного типу використовуються підприємствами, організаціями та приватними особами.

 Корпоративний сайт  - необхідний для автоматизації внутрішнього документообігу, обліку показників компанії, управління персоналом. Може бути оснащений функціями обміну інформацією між віддаленими філіями. Корпоративний сайт позитивно впливає на репутацію та імідж компанії. Дизайн корпоративного сайту повинен відповідати фірмовому стилю компанії. Корпоративний сайт, в обов'язковому порядку, включає в себе «адміністраторську частина» для створення і зміни контенту, що дозволяє менеджеру або секретарю компанії додавати або змінювати новини, інформаційні статті, довідкову та іншу інформацію на сайті.

 Сайт-фотогалерея  - зазвичай створюється, як виставка робіт художника або фотографа, або як тематична виставка робіт творчої групи. Метою проведення виставки зазвичай є можливість для автора роботи заявити про себе, спроба знайти клієнтів, замовників або покупців.

 Персональний блог  - представляє собою інтернет-щоденник або журнал, в якому людина може висловлювати свої думки, висвітлювати події, що відбуваються в світі. При цьому на кожну тему блогу, відвідувачі можуть залишати свої коментарі-повідомлення. Блог часто використовується для спілкування людей об'єднаних певними загальними інтересами.

 Інтернет-магазин  - сайт з системою online-замовлень, розширеним каталогом товарів і всіма іншими необхідним функціоналом для успішної торгівлі в мережі інтернет. Такий сайт дозволить використовувати інтернет не тільки як рекламний майданчик, а й як новий канал збуту.

Так само ми виконуємо роботи по створенню індивідуальних стилів для акаунтів на Twitter, блогів Google Blogger і інших систем, що мають можливість зміни дизайну.

Украина онлайн