Транспортные автоматизированные информационные системы
UA / RU

Послуги

Вниз

Нашi послуги


ДОДАТКОВО

 

Домен.

Домен (доменне ім'я, доменну адресу) в інтернеті - це ім'я сайту, його унікальну адресу. Набравши в адресному рядку браузера доменне ім'я, наприклад, "google.com", користувач потрапить на сайт пошукової системи Google. Існує цілий ряд "доменних зон" - як національних, так і тематичних.

Доменне ім'я сайту неминуче пов'язане з його узнаваемостью і відвідуваністю - це і є той адресу, який будуть набирати в браузері або отримувати в пошуковій видачі люди, охочі щось отримати, дізнатися, купити, з'ясувати ... Тому вибір доменного імені для сайту, питання принципово важливий. До того ж, є цілий ряд рекомендацій і правил по вибору доменних імен з точки зору успішності в просуванні сайту. Наші фахівці допоможуть  вибрати правильне доменне ім'я  - благозвучне і оптимальне. Крім того, ми  зареєструємо доменне ім'я  для клієнта у надійного реєстратора доменних імен. Доменне ім'я реєструється виключно на клієнта.

 

Хостинг.

Хостинг - це місце на сервері, де зберігаються всі файли і база даних сайту. Крім того, якщо необхідно створити поштові скриньки в доменній зоні сайту (наприклад  help@tais.org.ua ), а пошта в власної доменної зоні демонструє солідність компанії, якій належить сайт, то вміст цих скриньок зберігатиметься тут же (якщо ви використовуєте поштову програму, то всю пошту можна зберігати в ній, видаляючи її з сервера).

Сервер - це фізичний комп'ютер, який працює постійно, щоб айт був доступний весь час для відвідувачів. Сервер має низку характеристик, які важливі для безперервної і стійкої роботи сайту. Наші фахівці допоможуть  вибрати оптимальний хостинг  (за характеристиками і ціною) для сайту.

Украина онлайн