TAIS
0
loading...

Веб розробка

Ми розробляємо Інтернет-проекти: від сайтів-візиток і блогів до корпоративних сайтів і інтернет-магазинів.

20 років
досвіду роботи

Центр Комп`ютерних Технологій "Транспортні Автоматизовані Інформаційні Системи" існує з 2005 року. За цей час було виконано багато проектів.

Ми розробляємо Інтернет-проекти: від сайтів-візиток і блогів до корпоративних сайтів і інтернет-магазинів. Наші роботи характеризуються унікальним дизайном, широким функціоналом і наявністю інструментів для підтримки і оновлення на основі сучасних технологій.

Landing page - ми розробляємо посадочні сторінки враховуючи усі особливості продукту, що просувається, або послуги. Розробка посадочної сторінки розпочинається з визначення цільової аудиторії, аналізу конкурентів і створення user story - опис вимог до системи, що розробляється, сформульований як одно або більше за пропозиції на повсякденній або діловій мові користувача. Це дозволяє добре зрозуміти потенційного відвідувача сторінки і створити сприятливі умови для трансформації його в покупця товару або послуги. Потім опрацьовується логіка поведінки відвідувача і створюється прототип сторінки. Після цього створюється вже дизайн-макет посадочної сторінки і усі необхідні графічні елементи, а копирайтер пише потрібні тексти. Після узгодження дизайн-макета із замовником робиться верстання і програмування. Фіналом є розміщення сторінки, підключення до системи аналітики і, при необхідності, розробка рекламної компанії для неї в Google AdWords.

Сайт-візитка - зазвичай складається з декількох сторінок і має унікальний, але простий і функціональний дизайн; ідеально підходить для компаній, які хочуть розмістити інформацію про себе і свої послуги в Інтернеті. Основні розділи сайту : "Про компанію", "Продукція або послуги", "Прайс-листи", "Контактна інформація". Сайти подібного типу використовуються підприємствами, організаціями і приватними особами.

Корпоративний сайт - потрібний для автоматизації внутрішнього документообігу, обліку показників компанії, управління персоналом. Може бути оснащений функціями обміну інформацією між видаленими філіями. Корпоративний сайт позитивно впливає на репутацію і імідж компанії. Дизайн корпоративного сайту повинен відповідати фірмовому стилю. Корпоративний сайт, в обов'язковому порядку, включає "адміністраторську частину" для створення і зміни контенту, що дозволяє менеджерові або секретареві компанії додавати або міняти новини, інформаційні статті, довідкову і іншу інформацію на сайті.

Сайт-фотогалерея - зазвичай створюється, як виставка робіт художника або фотографа, або як тематична виставка робіт творчої групи. Метою проведення виставки зазвичай є можливість для автора роботи заявити про себе, спроба знайти клієнтів, замовників або покупців.

Персональний блог - є інтернет-щоденник або журнал, в якому людина може виражати свої думки, освітлювати події, що відбуваються у світі. При цьому на кожну тему блогу, відвідувачі можуть залишати свої коментарі-повідомлення. Блог часто використовується для спілкування людей об'єднаних якими-небудь загальними інтересами.

Інтернет-магазин - сайт з системою online- замовлень, розширеним каталогом товарів і усіма іншими необхідним функціоналом для успішної торгівлі в мережі інтернет. Такий сайт дозволить використати інтернет не лише як рекламний майданчик, але і як новий канал збуту.

Так само ми виконуємо роботи із створення індивідуальних стилів для аккаунтів в Twitter, блогів Google Blogger і інших систем, що мають можливість зміни дизайну.

view
close