TAIS
0
loading...

Google AdWords

Реклама - один із основних "китів", на яких будується та тримається робота будь-якої компанії, підприємства, бізнесу.

20 років
досвіду роботи

Центр Комп`ютерних Технологій "Транспортні Автоматизовані Інформаційні Системи" існує з 2005 року. За цей час було виконано багато проектів.

AdWords – це сервіс контекстної реклами, що надає низку інструментів для створення ефективних рекламних оголошень. AdWords підходить для всіх типів підприємств – від величезних компаній до невеликих фірм або приватних підприємців.

Google AdWords надає можливість розміщення реклами на сторінці результатів пошуку Googlе у розділі «рекламні посилання», а також на сайтах-партнерах Google. Google AdWords працює за системою pay-per-click, тобто замовник оплачує лише клік на оголошення – таким чином рекламодавець платить лише за тих клієнтів, які зацікавилися його пропозицією. Система досить гнучка і має безліч налаштувань: можна встановити бюджет на певний термін, обмежити демонстрацію оголошення географічними або часовими рамками, змінювати ключові слова або зміст оголошення.

Google AdWords – ключ до успіху вашого бізнесу

Безперечно, AdWords є одним із найефективніших інструментів для реклами. Його основна перевага перед іншими видами реклами – здатність точно настроїтись на бажану аудиторію. У результаті рекламодавець отримує лише тих клієнтів, які шукають рекламовані товари чи послуги. Отже, ефективність рекламних компаній у системі Google AdWords є досить великою.

Вартість рекламних оголошень в Google AdWords

AdWords дозволяє планувати рекламний бюджет, використовуючи різні стратегії. Вибір стратегії залежить як від фінансових можливостей рекламодавця, так і від цілей кампанії, які можуть бути різними – наприклад підвищення продажів або збільшення відвідуваності сайту.

Ми пропонуємо

При розміщенні реклами в Google AdWords дуже важливим моментом є правильне налаштування рекламної компанії. Незважаючи на те, що компанія Google намагається зробити інтерфейс системи максимально зрозумілим та доброзичливим, далеко не всі можуть швидко розібратися, як правильно сформувати рекламне оголошення та налаштувати рекламну компанію. До того ж, існує низка нюансів, знання яких допоможе уникнути помилок - тобто заощадити гроші та час.

Наш спеціаліст з реклами Google AdWords складе ефективні рекламні оголошення, правильно налаштує націлення рекламної компанії та спланує найбільш ефективний бюджет. Звертаючись до нас, ви економите свої гроші, свій час, свої нерви та отримуєте результат, до якого самостійно йшли б не один місяць, а що ще більш ймовірно – через деякий час і купу витрачених грошей, ви махнули б рукою і вирішили, що система контекстної реклами не така ефективна, як про неї розповідають і припинили б свої експерименти з рекламою. Ми зустрічали таке не раз.

Звертайтесь до професіоналів!

view
close