TAIS
0
loading...

Про нас

Створення та підтримка вебсайтів та інформаційних систем.

20 років
досвіду роботи

Центр Комп`ютерних Технологій "Транспортні Автоматизовані Інформаційні Системи" існує з 2005 року. За цей час було виконано багато проектів.

ЦКТ "ТАІС", це насамперед:

  • Висока якість розробки;
  • Стислі терміни виконання замовлень;
  • Індивідуальний підхід до вирішення кожної конкретної задачі;
  • Всебічний аналіз та планування;
  • Невисока вартість послуг;
  • Розуміння інтересів замовника.

Ми займаємося розробкою корпоративних інформаційних систем для великих замовників (державні підприємства та приватні компанії) та розробкою інтернет-проектів різного рівня складності - від персональних сайтів та посадкових сторінок (landing page) до корпоративних порталів та інтернет-магазинів.

ЦКТ "ТАІС" приймає на технічне обслуговування та підтримку інтернет-сайти, забезпечуючи контроль за їх роботою, наповненням матеріалами (статті, графіка) та проводить консультації власника щодо покращення роботи сайту.

Наша команда досвідчених фахівців може реалізувати для вас широкий спектр типів сайтів - від сайтів-візиток і інтернет-магазинів до корпоративних сайтів і промо-сайтов. Ми розуміємо, що створення сайту - це серйозний бізнес, і тому не радимо економити на послузі. Звертаючись до початкуючого веб-майстра або фрилансеру, ви ризикуєте отримати неякісний результат, який може негативно позначитися на вашій репутації. Щоб отримати максимальну віддачу від свого сайту, треба звернутися до професіоналів.

Перед замовленням створення сайту в Харкові настійно рекомендуємо вивчити ринок, проаналізувати сайти конкурентів і спланувати етапи подальшого розвитку вашого сайту. Створення сайту в Харкові, Києві, Львові і інших містах України значно ефективніше, якщо враховувати усі чинники, які можуть вплинути на результат. Зазвичай на розробку сайту йде від двох тижнів до півтора місяців, але термін виконання може залежати від складності функціонала і дизайну.

Не варто забувати, що сайт - це обличчя вашого бізнесу в інтернеті, і він має бути не лише функціональним, але і привабливим для потенційних клієнтів. Наша команда готова створити для вас якісний і ефективний сайт, який допоможе вашому бізнесу рости і розвиватися.

portfolio

Нашi роботи

reviews

Відгуки клієнтів.

Все чудово, як і завжди. Рекомендую. Вже вдруге замовляли розробку сайту ще для однієї компанії нашої студії. Переваги: діалог ведеться безпосередньо з виконавцем, причому грамотним з власного досвіду, це дуже добре; ціна абсолютно адекватна; за потреби доробок — хлопці реагують дуже швидко.

Дмитро Мазур
Студія ландшафтного дизайну Майстер-Пейзаж

Рекомендую. Вже вдруге замовляли розробку сайту ще для однієї компанії нашого холдингу. Переваги: діалог ведеться безпосередньо з виконавцем, причому грамотним з власного досвіду, це дуже добре; ціна абсолютно адекватна; за потреби доробок — хлопці реагують дуже швидко.

Олена Акімова
Психолог

Рекомендую. Вже вдруге замовляли розробку сайту ще для однієї компанії нашого холдингу. Переваги: діалог ведеться безпосередньо з виконавцем, причому грамотним з власного досвіду, це дуже добре; ціна абсолютно адекватна; за потреби доробок — хлопці реагують дуже швидко.

Тетяна Леонтюк
Психолог
view
close