TAIS
0
loading...

Послуги

Створення та підтримка вебсайтів та інформаційних систем.

20 років
досвіду роботи

Центр Комп`ютерних Технологій "Транспортні Автоматизовані Інформаційні Системи" існує з 2005 року. За цей час було виконано багато проектів.

services

Наші послуги

iнформацiя

Додатково

Домен.

Домен (доменне ім'я, доменна адреса) в інтернеті – це ім'я сайту, його унікальна адреса. Набравши в адресному рядку браузера доменне ім'я, наприклад, google.com, користувач потрапить на сайт пошукової системи Google. Існує ціла низка "доменних зон" - як національних, так і тематичних. 

Доменне ім'я сайту неминуче пов'язане з його впізнаваністю та відвідуваністю - це і є та адреса, яку набиратимуть у браузері або отримуватимуть у пошуковій видачі люди, які бажають щось отримати, дізнатися, купити, з'ясувати... Тому вибір доменного імені для сайту, питання важливо. До того ж, є ціла низка рекомендацій та правил щодо вибору доменних імен з точки зору успішності в просуванні сайту. Наші фахівці допоможуть вибрати правильне доменне ім'я - милозвучне та оптимальне. Крім того, ми зареєструємо доменне ім'я для клієнта у надійного реєстратора доменних імен. Доменне ім'я реєструється виключно на клієнта. 

Хостинг.

Хостинг - це місце на сервері, де зберігаються всі файли та база даних сайту. Крім того, якщо необхідно створити поштові скриньки в доменній зоні сайту (наприклад help@tais.org.ua), а пошта у власній доменній зоні демонструє солідність компанії, якій належить сайт, вміст цих скриньок буде зберігатися тут же (якщо ви використовуєте поштову скриньку) програму, то всю пошту можна зберігати у ній, видаляючи її з сервера). 

Сервер - це фізичний комп'ютер, який працює постійно, щоб айт був доступний для відвідувачів. Сервер має ряд характеристик, які важливі для безперервної та стійкої роботи сайту. Наші фахівці допоможуть вибрати оптимальний хостинг (за характеристиками та ціною) для сайту.

view
close