TAIS
0
loading...

Блог

Технічна підтримка сайту

Технічна підтримка сайту є невід'ємною частиною будь-якого веб-проекту. Це процес підтримки працездатності сайту та вирішення технічних проблем, які можуть виникнути у користувачів. Технічна підтримка сайту має велике значення для користувачів та бізнесів, які залежать від ефективної роботи своїх сайтів.

Підготовка зображень для публікації. Зміна розмірів

Перш ніж опублікувати зображення на сайті, будь то зображення в статті, фото товару або зображення для фотогалереї, необхідно підготувати його. Під підготовкою мається на увазі дві операції - зміна розмірів зображення (висота і ширина) і стиснення зображення до мінімального розміру (з огляду на якість зображення). Навіщо це потрібно робити? Наведемо простий приклад - фото, зроблене цифровою фотокамерою або мобільним телефоном може мати ширину в кілька тисяч пікселів. Якщо вставити таке зображення на сайт, то при показі відвідувачу воно все одно буде зменшуватися до розмірів області перегляду, але при цьому браузер комп'ютера (або мобільного телефону) буде витрачати обчислювальні ресурси для масштабування фото. Крім того, таке зображення буде повільніше завантажуватися. Так що зображення краще зменшити. У цій невеликій статті ми розповімо тому, як швидко і просто змінити розміри зображення.

Підготовка зображень для публікації. Стиснення зображень

У минулій статті ми розповіли про перший пункт підготовки зображень до публікації на сайті - зміні розмірів зображень. Другим пунктом підготовки зображень, є стиснення зображень. Зображення, отримані за допомогою цифрових фотокамер або сучасних мобільних телефонів, як правило мають досить велику вагу - мегабайти. Навіть після того, як розміри зображення будуть зменшені, його вага, найчастіше, може мати можливість для оптимізації. Що дає оптимізація (стиснення) зображення? Меншу вагу, перш за все, дозволяє зображенню швидше завантажаться. Крім того, стислий зображення займає менше місця на сервері. Уявіть собі, наприклад, інтернет-магазин з тисячами товарів на кожен з яких є кілька зображень - уявляєте скільки місця на сервері вони займуть?

Де взяти безкоштовні зображення для свого сайту

Основу візуального сприйняття контенту становлять зображення. Дуже часто власники сайтів просто відкривають пошукову систему, роблять пошук по зображеннях і беруться першi понтавівшееся зображення. Однак така практика може бути чревата проблемами - адже все зображення мають свого власника. Існує ряд ліцензій для зображень. Щоб визначити які саме зображення можна використовувати на своєму сайті розглянемо які саме ліцензії існують, а потім розберемося де взать зображення длябесплатного використання.
view
close